Belgian Petfood Association
2020 01 launch photo FINAL klein

Namens de BEPEFA leden zijn we verheugd om onze LinkedIn pagina te lanceren, onze nieuwe manier om in contact te komen met iedereen die het welzijn van huisdieren op de eerste plaats zet. 

Graag nodigen we u uit om onze pagina te volgen, om zo onze leden - en enkele van hun huisdieren - te ontmoeten en te ontdekken waarom ze BEPEFA waarderen. Daarnaast delen we de laatste richtlijnen en wettelijke eisen om veilige en kwalitatief hoogstaande huisdiervoeding te garanderen. Bovendien kunt u ontdekken hoe we onze leden ondersteunen op het gebied van duurzaamheid. Kijk ook uit naar onze "Pawsitive Energy" tips over de zorg voor uw huisdieren.

Sinds 2010 ondersteunen we de huisdiervoedingsindustrie om veilige, voedzame en duurzame voeding op de markt te brengen. We zijn de stem van onze Belgische leden, vertegenwoordigen hun gemeenschappelijke belangen bij overheidsinstellingen en fungeren als een onafhankelijke schakel tussen de privésector en de overheid.  Bovendien werken we nauw samen met FEDIAF, dat de Europese huisdiervoedingsindustrie vertegenwoordigt.

Via onze LinkedIn pagina hopen we nog beter verbonden te zijn met onze stakeholders, leden en al diegenen die het welzijn van huisdieren voorop stellen.

Volg vandaag nog onze LinkedIn-pagina: https://www.linkedin.com/company/bepefa

Contact

Belgian Petfood Association

Gasthuisstraat 29, Brussel

Tel: +32 (0)2 500.89.78

E-mail: info@bepefa.eu